FriXion Point Clicker

Změna je Pilot! Prostě zaneste změny do vašeho zápisníku či diáře, do myšlenkové mapy… Jednoduše bez škrtanců s FriXion Point Clicker, VELMI PŘESNÝM gumovacím perem od Pilota v novém designu!

Gelový inkoust a inovativní hrot Synergy

Technologie hrotu Synergy hrotu v sobě spojuje to nejlepší z běžně používaných hrotů (jehličkového a kónického). Pero nemusíte rozepisovat a je vždy připraveno zachytit vaše nápady a poznámky. Navíc je linka psaní jemná a hladká, nehledě na sílu, jakou tlačíte na pero – hrot Synergy je konstruovaný tak, že tok gelového inkoustu je.

Gumovací (termosenzitivní) inkoust FriXion

Pište čistě: jednoduše gumovat a přepisovat – vše pouze jedním a tím samým perem. Prostě vygumujte chybu, kterou jste udělali, gumovacím koncem rolleru a jen se dívejte, jak jako kouzlem mizí! Tento unikátní gelový inkoust reaguje na teplo vznikající gumováním (rychlým pohybem gumovacího zakončení po papíře), a nechá vás ihned vygumované místo přepsat stejným perem.

Šetřete peněženku i přírodu

Pera FriXion Point Clicker jsou s vyměnitelnou náplní. Až v peru dojde náplň, nevyhazujte ho, ale kupte si další náplně, nejen, že tím ušetříte vy, ale pomůžete tím chránit životní prostředí.

 

Copyright © 2016-20 Václav Čížek s.r.o.. All rights reserved.