Školní sešity Oxford

Výběr těch nejzajímavějších školní sešitů od značky Oxford, líbí se Vám aktuální trend BOHO anebo máte radši jednoduchost a klasické barvy. Všechny řady školních sešitů jsou z kvalitního a ekologického papíru OptikPaper.

Školní sešity SoftTouch

SoftTouch povrchová úprava desek sešitů je druh laminace, která ovšem připomíná samet, sešity jsou tak mnohem příjemnější na používání a jejich povrch působí příjemněji než klasické sešity. Komfort psaní poznámek je ještě vyšší díky kvalitními 90g/m2 papíru OptikPaper, na kterém jsou zápisky kontrastnější a papír je navíc šetrný k přírodě, nesoucí označení „Paper by nature“. Zaoblené rohy sešitů pak slouží k tomu, aby se na sešitech nedělaly „oslí uši“.

Školní sešity BOHO

Design BOHO připomíná styl 60.let s prvky z mnoha kultur se silným vlivem hippie, divokého západu a z Maroka. Trend BOHO se projevuje nejen u našich školních sešitů, ale i v bytovém designu a módě. Boho v sobě snoubí uvolněnost, svobodu, kreativitu a odvahu. Je nesvázané pravidly. Je to styl, který je určený pro nespoutané a kreativní osobnosti s uměleckou duší.

„Ne všechno má své místo, a ne všechno se dá naplánovat – Nic není špatně!

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2016-20 Václav Čížek s.r.o.. All rights reserved.