Značka LINEX

Značka LINEX je předním světovým výrobcem rýsovacích potřeb, je synonymem pro přesnost. Jedním z jejích ikonických výrobků je pravítko SuperRuler s typickým zeleným pruhem. Řada Super obsahuje nejen rovná pravítka s různými délkami, ale i trojúhelníky a úhloměry.

Historie

Historie značky LINEX sahá do roku 1923, kdy byla založena inženýrem Frede Duelund Nielsenem z Dánska, který v prvních letech vyráběl křivítka a šablony. V roce 1935 se značka etablovala na mezinárodním trhu a stabilně exportovala své výrobky do celého světa. Roku 1993 byla značka LINEX koupena společností Bantex.

Výrobky

Kvalita a precizní výroba podléhá pravidelnému testování, aby výrobky LINEX odpovídali nejvyšším standardům ISO pro přesnost a rovnou potřebnou pro rýsování a měření. Cílem společnosti je poskytnout nástroje pro kreativní a precisní tvorbu, stejně tak podporu studentů a učitelů kvalitními pomůckami.

Do portfolia patří ikonické pravítko Super, ale i další pravítka, křivítka, trojúhelníky, kružítka, psací a kreslící potřeby.

Copyright © 2016-20 Václav Čížek s.r.o.. All rights reserved.