Profil společnosti

Pilot Corporation HeadquarterPo téměř sto let je Pilot synonymem inovativních řešení pro psaní.

Tím, že nasloucháme našim zákazníkům, nám náš výzkum umožnil vytvořit nové standardy z hlediska komfortu: uvedení rollerů s tekutým inkoustem, gelových rollerů a výrobku FriXion - rolleru s termosenzitivním inkoustem, který si oblíbili lidé na celém světě.

Díky Vám jsme v celosvětovém měřítku druhým největším výrobcem psacích potřeb. Za to Vám patří náš dík. I nadále budeme plnit hlavní úkoly, kterými jsou ochrana životního prostředí, zlepšování kvality a komfortu našich produktů. Tištěný katalog pro rok 2022 v .pdf ke stažení zde.

 

 

 

Evropská společnost

Pilot Corporation of Europe HeadquarterOd 1. ledna 1997 je centrála PILOT CORPORATION OF EUROPE v Haute-Savoie, v regionu Annecy, v srdci evropského trhu. Jak centrum evropské produkce, tak francouzská pobočka se nyní nachází na stejném místě.

Společnost PILOT CORPORATION EUROPE podporuje své četné dceřiné společnosti a distributory na celém kontinentu v oblasti marketingu a logistiky. Zásobuje téměř 40 zemí v Evropě.

Výrobní místo v Annecy zabírá více jak 10 000 m² a zajišťuje 60% dodávek pro skupiny evropských dceřiných společností. Tato továrna má v současné době 8 lisů a 6 sofistikovaných montážních linek a vyrábí téměř 40 000 000 per ročně.

 

 

 

 

Výrobky Pilot

Položky 1 až 25 z celkového počtu 980

Copyright © 2016-20 Václav Čížek s.r.o.. All rights reserved.